آیا تامین اجتماعی هزینه پلاتین را پرداخت می کند؟

 سلام! من پایم شکست بیمارستان دولتی عمل کردم. خودم تحت پوشش تامین اجتماعی هستم. از طرف شرکت،هزینه بیمارستان کم شد ولی پلاتین را بیمارستان گفت و شماره تلفن داد خودم تامین کردم. فاکتورش هم موجوده! آیا تامین اجتماعی هزینه پلاتین را می دهد یا نه! ممنون از راهنماییتون؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم نه تامین اجتماعی هزینه پلاتین را نمی‌دهند. اگر بیمارستان  خصوصی باشه سازمان بابت عمل مربوطه به‌طور کلی مبلغی پرداخت می‌کند که عدد کلی است و می‌تواند شامل پلاتین هم باشد اما در مورد بیمارستانهای دولتی هر مبلغی که در فیش پرداختی شما به عنوان حق بیمه تامین اجتماعی کرد می‌شود تنها مبلغی به تامین اجتماعی پرداخت می‌کند و دیگر مبلغی بابت هزینه پلاتین به شما نمی دهد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر