افزایش حق بیمه برای دریافت حقوق بیشتر

 سلام! من قصد دارم بازنشسته بشم و تا الان ۲۶ سال سابقه دارم. دریافتی من الان ۴۷۰۰ و اگه بخوام بیشتر کنم که حقوق بازنشستگی افزایش پیدا کنه حقوق من باید حداکثر چقدر باشه؟بنده بیمه شده اجباری هستم ؟

در پاسخ به سوال شما به نظر من بهترین کار این است که هر ساله تا پایان ۳۰ سال پرداخت حق بیمه تان ده درصد حق بیمه تان را افزایش دهید. البته ۱۰ درصد غیر از افزایش سالیانه حق بیمه که به علت تورم رخ می‌دهد شما بهتر است افزایش دهید و نهایتاً در سال آخر حدود ۴۰ درصد حقوقتان را افزایش داده باشید. توجه کنید که اگر بخواهید بیش از حد حق بیمه تان را افزایش بدهید مطمئنا شعبه بیمه آن را قبول نخواهد کرد و لیست بیمه تان را رد می‌کند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر