پرداخت حق بیمه در کارگاه خانوادگی

 سلام خسته نباشین!  من حدود یک سال  بخاطر کار در مرغداری پدرم تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی بودم  که مشمول سربازی شدم و مدت دو سال  تحت پوشش بیمه نیرو های مسلح شدم. الان بعد از اتمام سربازیم  به جهت اینکه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی بشم   به اداره تامین اجتماعی  مراجعه کردم و به من گفتن چون  طی این دو سال از طرف مرغداری کسی بیمه نشده و بیمه ای پرداخت نشده و کارفرما پدرتان است شما نمی توانید بیمه بشین و باید به صورت  آزاد بیمه پرداخت کنید؟  من جهت این که دوباره بتونم بیمه بشم باید چیکار کنم ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که نظر تامین اجتماعی کاملا درست می باشد. کارگاه پدر شما دیگر شرایط یک کارگاه را ندارد چون هیچ نوع بیمه شده وجود ندارد و شما هم فرزند ایشان محسوب می شوید و با یک نفر نمی توان یک کارگاه راه انداخت حتی اگر کارگاه خانوادگی باشد برای اینکه بیمه شما بتواند پرداخت شود پدرش را باید یک کارگر دیگر بگیرد و حداقل بیمه ایشان را پرداخت کند تا بتواند بیمه شما را هم به عنوان کارگر دیگر پرداخت کند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر