پرداخت حق بیمه در کارگاه خانوادگی

 سلام خسته نباشین!  من حدود یک سال  بخاطر کار در مرغداری پدرم تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی بودم  که مشمول سربازی شدم و مدت دو سال  تحت پوشش بیمه نیرو های مسلح شدم. الان بعد از اتمام سربازیم  به جهت اینکه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی بشم   به اداره تامین اجتماعی  مراجعه کردم و به من گفتن چون  طی این دو سال از طرف مرغداری کسی بیمه نشده و بیمه ای پرداخت نشده و کارفرما پدرتان است شما نمی توانید بیمه بشین و باید به صورت  آزاد بیمه پرداخت کنید؟  من جهت این که دوباره بتونم بیمه بشم باید چیکار کنم ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که نظر تامین اجتماعی کاملا درست می باشد. کارگاه پدر شما دیگر شرایط یک کارگاه را ندارد چون هیچ نوع بیمه شده وجود ندارد و شما هم فرزند ایشان محسوب می شوید و با یک نفر نمی توان یک کارگاه راه انداخت حتی اگر کارگاه خانوادگی باشد برای اینکه بیمه شما بتواند پرداخت شود پدرش را باید یک کارگر دیگر بگیرد و حداقل بیمه ایشان را پرداخت کند تا بتواند بیمه شما را هم به عنوان کارگر دیگر پرداخت کند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر