محاسبه دیه از بین رفتن قدرت جنسی

 سلام میخواستم مبلغ دیه با توجه به ماه حرام چقدر میشه! 

1-ارش آسیب نسج نرم فک تحتانی چپ 3 دهم درصد دیه کامل

2-ارش شکستگی استخوان قاپی مچ پای چپ منجر به نکروز آواسکولر به میزان 12 درصد دیه کامل

3-ارش نقص عضو و اختلال در راه رفتن به میزان 3 درصد دیه کامل

4- ارش عوارض روانپزشکی بصورت اختلال استرس بعد از تصادف 5 درصد دیه کامل

سوال: ایشان بعد از تصادف حدود 1.5سال قادر به انجام وظایف زناشویی نیست تکلیف همسر چیست ؟آیا باید در این مورد دوباره شکایت کرد؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که دیه آسیب ها و جراحات ربطی به ماه حرام ندارد و به صورت معمولی حساب میشود. در مجموع به ایشان ۲۰.۳ درصد دیه تعلق گرفت که معادل ۹۷ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان به نرخ دیه سال ۱۴۰۰ می‌شود توجه داشته باشید که اگر حادثه در سال گذشته هم اتفاق افتاده باشد در صورتی که زمان پرداخت دیه امسال باشد دیه به نرخ امسال پرداخت می‌شود و در صورتی که به سال بعد بیفتد به نرخ سال بعد پرداخت می‌شود . بابت موردی که درباره عدم انجام وظایف زناشویی گفتید باید از قای رای بگیرید و آن را به پزشکی قانونی داده تا مجدداً موضوع در پزشکی قانونی بررسی شود.  توجه داشته باشید که بهتر است تکلیف این موضوع روشن شود تا بعداً دیگر را بگیرید و اگر دیگر را بگیرید و رضایت دهید دیگر نمی توانید بابت این موضوع دیه بگیرید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر