موارد مشمول بخشنامه 14 درآمد حق بیمه تامین اجتماعی

 سید یوسفعلی هاشمی: سلام!  با تشکر از زحمات شما! سوال بنده اینست که کارگری برای ما یه کولر نصب نموده و دستمزد خود را به مبلغ چهار میلیون ریال دریافت نموده است. در حسابرسی تامین اجتماعی این فاکتور را مشمول سی درصد حق بیمه نموده با توجه به اینکه ماهانه چند فقره از این نمونه فاکتور ها داریم مثل تعمیر کپی یا چاپگر یا  تلفن یا  وسائط نقلیه! آیا راهکاری هست که بدهکار تامین اجتماعی نشویم در صورتی که از دستمزد اون کارگر هم که نمیشه کسر کرد! ممنون و سپاسگزارم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم هزینه تعمیرات وسایل کارگاه یا وسایل شخصی جزو هزینه هایی که مشمول بخشنامه ۱۴ حق بیمه می‌شوند نمی‌شود بنابراین شما اگر مدارکی به شعبه ارائه بدهید که نشان دهد که بابت هزینه های فوق از مشتری چیزی نگرفته‌ایم و هزینه‌های دستگاه‌های مربوطه مربوط به کارگاه خودتان می باشد به راحتی می توانید از این قضیه ما بشوید احتمالا شعبه محاسبه کرده است که شما بابت موارد فوق پولی از مشتری گرفته و مبالغ مربوطه  مربوط به  مشتری داشته است.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر