درخواست بازرسی تامین اجتماعی از محل کار

 من در یک شرکت صنعتی در حال کار می‌باشم در شغل راننده لیفتراک .اما کارفرما عنوان شغلی من را راننده سبک رد میکنند.لطفا راهنمایی کنید ممنون؟ 

تنها راهی که در این زمینه دارید این است که از طریق شعبه بیمه درخواست دهید که از محل کارتان بازرسی به عمل آید و وضعیت کاریتان توسط بازرس تامین اجتماعی مورد بررسی قرار گیرد. اگر بازرس بیمه عنوان شغلی تان را درست بررسی کند می تواند لیست بیمه را اصلاح کند و کارفرما جریمه کند. معمولاً از این طریق می توانید به نتیجه برسید اما اگر به هر دلیلی در این زمینه به نتیجه نرسید  تنها راهی که دارید شکایت به اداره کار است.  توجه داشته باشید که معمولا اگر بعد از چند سال به اداره کار شکایت کنیم ممکن است به نتیجه نرسید و بهتر است سعی کنید از طریق تامین اجتماعی مسئله را حل کنید. معمولاً مراجعه به قسمت فنی بیمه شدگان بهترین راه حل برای موضوع است. بهتر است مدارک مربوط به کارتان را نیز به شعبه‌ بیمه ارائه کنید تا مورد استفاده آنها قرار گیرد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر