درخواست بازرسی تامین اجتماعی از محل کار

 من در یک شرکت صنعتی در حال کار می‌باشم در شغل راننده لیفتراک .اما کارفرما عنوان شغلی من را راننده سبک رد میکنند.لطفا راهنمایی کنید ممنون؟ 

تنها راهی که در این زمینه دارید این است که از طریق شعبه بیمه درخواست دهید که از محل کارتان بازرسی به عمل آید و وضعیت کاریتان توسط بازرس تامین اجتماعی مورد بررسی قرار گیرد. اگر بازرس بیمه عنوان شغلی تان را درست بررسی کند می تواند لیست بیمه را اصلاح کند و کارفرما جریمه کند. معمولاً از این طریق می توانید به نتیجه برسید اما اگر به هر دلیلی در این زمینه به نتیجه نرسید  تنها راهی که دارید شکایت به اداره کار است.  توجه داشته باشید که معمولا اگر بعد از چند سال به اداره کار شکایت کنیم ممکن است به نتیجه نرسید و بهتر است سعی کنید از طریق تامین اجتماعی مسئله را حل کنید. معمولاً مراجعه به قسمت فنی بیمه شدگان بهترین راه حل برای موضوع است. بهتر است مدارک مربوط به کارتان را نیز به شعبه‌ بیمه ارائه کنید تا مورد استفاده آنها قرار گیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر