ثبت مرخصی بدون حقوق در لیست بیمه تامین اجتماعی

 با سلام و عرض ادب ! در لیست بیمه که کارفرما به تامین اجتماعی ارائه می کند، غیبت یا مرخصی بدون حقوق چگونه باید اعمال شود؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بستگی دارد قیمت یا مرخصی بدون حقوق چند روز باشد . اگر فرد کلاً در محل کار حضور پیدا نکند باید حتماً از ترک کار استفاده کنید و ترک کار را از روزی که کارش تمام شده است اعلام کنید. اما اگر قیمت یا مرخصی بدون حقوق دارد و بعدش می آید کافی است که حق بیمه وی را برای آن چند روز پرداخت نکنید . مثلا اگر هر روز غیبت کرده است برای کارکرد وی در لیست بیمه ۲۳ روزه به پرداخت کنید و مابقی را پرداخت نکنید. البته تامین اجتماعی معمولا در این زمینه سخت گیری می کند و به راحتی چنین چیزی را نمی پذیرد ولی به هر حال از نظر قانونی کاری که باید انجام دهید همین است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر