درخواست ازکارافتادگی به کمیسیون های پزشکی بانک ها

 سلام و عرض ادب!  بنده کارمند و متصدی امور بانکی بانک ملی میباشم که چند سالی از سال ۹۶ تحت درمان پزشکی دکتر اعصاب و روان می باشم و با تشخیص سایکوتیک دکتر بانک و تشخیص بیماری اسکیزوفرنی در مطب بیرون بانک در کمیسیون پزشکی شرکت نمودم جهت از کارافتادگی که به بنده تعلق نگرفت و به دیوان عدالت اداری شکایت نمودم و وقت نظارت به تاریخ ۱۴۰۰/۹/۲۷ داده شد و در همین حین هیات تخلفات اداری ۶ ماه انفصال موقت از کار به من داده است که این رای بعد از شکایت در دیوان میباشد. در صورت امکان چه راهنمایی و مشاوره ای میتوانید بدهید در خصوص گرفتن از کارافتادگی که یکی از شرایطش بیماری اعصاب میباشد. در ضمن ۲بار سابقه بستری در بیمارستان میمنت با تشخیص سایکوتیک میباشد . سابقه بنده ۱۵ سال و ۴ ماه میباشد و البته تشخیص دکتر بانک سایکوتیک و افسردگی میباشد؟ 

البته بنده نمی‌دانم که کمیسیون پزشکی مربوط به بانک ملی مرتبط با کدام ارگان میباشد. معمولاً کمیسیونهای پزشکی که میشناسم یک سری از آنها مربوط به تامین اجتماعی می باشد و یک سری مربوط به نیروهای مسلح. در کمیسیون پزشکی یکسری کتابچه‌های از کار افتادگی استفاده می کند که بر اساس آن رای داده می شود. معمولاً در هنگام صدور رای بررسی می‌شود که فرد در بیمارستان اعصاب و روان بستری شده باشد و درمان آن کامل شده باشد و با توجه به داروهای مصرفی و میزان زمان بستری ، نوع بیماری فرد تشخیص داده می شود و با توجه به کتابچه مزبور از کار افتاده می شود. معمولاً در کتابچه ازکارافتادگی برای اینکه بابت اسکیزوفرنی از کار افتادگی داده شود معمولاً باید در مراحل حاد بیماری باشد و حداقل ۱۲ ماه درمان پس از تشخیص بیماری انجام شده باشد و یا اینکه عملکرد شغلی فردی و اجتماعی فرد از بین رفته باشد و البته طول درمان را نیز طی کرده باشد .


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر