درخواست ازکارافتادگی به کمیسیون های پزشکی بانک ها

 سلام و عرض ادب!  بنده کارمند و متصدی امور بانکی بانک ملی میباشم که چند سالی از سال ۹۶ تحت درمان پزشکی دکتر اعصاب و روان می باشم و با تشخیص سایکوتیک دکتر بانک و تشخیص بیماری اسکیزوفرنی در مطب بیرون بانک در کمیسیون پزشکی شرکت نمودم جهت از کارافتادگی که به بنده تعلق نگرفت و به دیوان عدالت اداری شکایت نمودم و وقت نظارت به تاریخ ۱۴۰۰/۹/۲۷ داده شد و در همین حین هیات تخلفات اداری ۶ ماه انفصال موقت از کار به من داده است که این رای بعد از شکایت در دیوان میباشد. در صورت امکان چه راهنمایی و مشاوره ای میتوانید بدهید در خصوص گرفتن از کارافتادگی که یکی از شرایطش بیماری اعصاب میباشد. در ضمن ۲بار سابقه بستری در بیمارستان میمنت با تشخیص سایکوتیک میباشد . سابقه بنده ۱۵ سال و ۴ ماه میباشد و البته تشخیص دکتر بانک سایکوتیک و افسردگی میباشد؟ 

البته بنده نمی‌دانم که کمیسیون پزشکی مربوط به بانک ملی مرتبط با کدام ارگان میباشد. معمولاً کمیسیونهای پزشکی که میشناسم یک سری از آنها مربوط به تامین اجتماعی می باشد و یک سری مربوط به نیروهای مسلح. در کمیسیون پزشکی یکسری کتابچه‌های از کار افتادگی استفاده می کند که بر اساس آن رای داده می شود. معمولاً در هنگام صدور رای بررسی می‌شود که فرد در بیمارستان اعصاب و روان بستری شده باشد و درمان آن کامل شده باشد و با توجه به داروهای مصرفی و میزان زمان بستری ، نوع بیماری فرد تشخیص داده می شود و با توجه به کتابچه مزبور از کار افتاده می شود. معمولاً در کتابچه ازکارافتادگی برای اینکه بابت اسکیزوفرنی از کار افتادگی داده شود معمولاً باید در مراحل حاد بیماری باشد و حداقل ۱۲ ماه درمان پس از تشخیص بیماری انجام شده باشد و یا اینکه عملکرد شغلی فردی و اجتماعی فرد از بین رفته باشد و البته طول درمان را نیز طی کرده باشد .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر