شکایت برای سابقه بیمه تامین اجتماعی

 سلام بنده از سال 68 در شرکتی به نام هواسازان  تهران مشغول بکار بودم و دفترچه بیمه داشتم. اما هزینه بیمه  به سازمان‌ توسط کارفرما پرداخت نشده است.  حالا برای دریافت سابقه چه باید انجام بدهم ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اگر شما دفترچه بیمه داشته یعنی بعضی از ماهها برایتان حق بیمه پرداخت شده است که شعبه بیمه دفترچه بیمه شما فهمیدید کردند بنابراین اینگونه نیست که هستند قدیمی شهاب پرداخته شده است و احتمالاً در بعضی از ماه‌های سال از سال ۶۸ حق‌بیمه شما پرداخت شده است اما در پاسخ به سوال شما باید بگویم شما ابتدا باید سابقه بیمه تان را از سایت تامین اجتماعی بگیرید و متوجه شوید که چه ماه هایی حق بیمه پرداخته شده است. بعداً شکایتی از طریق سایت اداره کار انجام دهید به درخواست پرداخت حق بیمه توسط کارفرما را داشته باشید .البته باید مدارکی را در سایت بارگذاری نمایید که نشان دهد در این دوره زمانی برای کارفرما فعالیت می کردید و کارگر بودی هرچه مدارکتان کامل باشد برایتان بهتر است چون که سال‌های زیادی از بیمه پردازی گذشته است و اطلاعات مربوط به سال‌های ۶۸ ۶۹ ۷۰ و بعد از آن بسیار اهمیت دارد. بنابراین مدارکتان را کامل کنید نهایت های شما به اداره کار دعوت می‌شود و در صورتی که بتواند رای مثبت بگیرید باید رای مثبت خود را به سازمان تامین اجتماعی ارائه دهیم و البته بهتر است قبل از ارائه به سازمان تامین اجتماعی از طریق دفاتر خدمات الکترونیکی قضایی یک اجرایی برای کارفرمایان بفرستید تا در جریان باشد و یک نسخه اجرایی را نیز به تامین اجتماعی ارائه کنیم بعد از گرفتن رای اداره کار بین سه ماه تا شش ماه طول می‌کشد که به توان اجرایی را اجرا کنید چون معمولاً بابت چنین سوابقی تامین اجتماعی خودش پیگیر نخواهد شد و باید از طریق قضایی اقدام نمایید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر