مقصر تصادف از عقب

 من  سر یک ۳ راهی تصادف کردم. من در حال حرکت بودم. یک ماشین بغل جاده ایستاده بود.  ناگفته نماند جاده فاقد شانه خاکی میباشد. مو رسیدم اصلا فرصت ترمز زدن نداشتم. از سر جلو ماشینم زدم به سمت راننده! آن ماشین رفت خورد به بلوار   سمت چپ ضربه خورد.  اومدند گفتند که ۴۲ متر خط ترمز داری در حالی که ماشینم abs هست.  خط ترمز ایقدر نمی اندازه ! آمدند محاسبه کردند سرعت ۹۳ محاسبه کردن و کارشناس اولیه ۵۰.۵۰ کرد. حالا  چه  مشاوره ای برامون داری؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که به نظرم بد نبوده است و اگر طرف مقابل برای اعتراض اقدامی نکند شما هم اقدامی نکن. اگر در شب بوده است و روشنایی کافی نبوده است ایشان پس از ۱۰۰ درصد مقصر است . اما اگر در طول روز بوده است چون شما از پشت به ایشان زدی شما هم درصدی مقصری. به نظرم رایی که داده شده ه است منطقی و عادلانه بوده است.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر