مقصر تصادف از عقب

 من  سر یک ۳ راهی تصادف کردم. من در حال حرکت بودم. یک ماشین بغل جاده ایستاده بود.  ناگفته نماند جاده فاقد شانه خاکی میباشد. مو رسیدم اصلا فرصت ترمز زدن نداشتم. از سر جلو ماشینم زدم به سمت راننده! آن ماشین رفت خورد به بلوار   سمت چپ ضربه خورد.  اومدند گفتند که ۴۲ متر خط ترمز داری در حالی که ماشینم abs هست.  خط ترمز ایقدر نمی اندازه ! آمدند محاسبه کردند سرعت ۹۳ محاسبه کردن و کارشناس اولیه ۵۰.۵۰ کرد. حالا  چه  مشاوره ای برامون داری؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که به نظرم بد نبوده است و اگر طرف مقابل برای اعتراض اقدامی نکند شما هم اقدامی نکن. اگر در شب بوده است و روشنایی کافی نبوده است ایشان پس از ۱۰۰ درصد مقصر است . اما اگر در طول روز بوده است چون شما از پشت به ایشان زدی شما هم درصدی مقصری. به نظرم رایی که داده شده ه است منطقی و عادلانه بوده است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر