آیا کسی که از سربازی فرار کرده است می تواند بیمه شود؟

 سلام خسته نباشید! در مورد بیمه سرباز فراری میشه راهنمایی کنید؟ یعنی اگر تو یک کارخانه بخواد منو بیمه کنه چون سرباز فراری هستم میشه؟؟؟ یا چون از نیروهای مسلح بیمه شدم قبلا، بیمه تامین اجتماعی نمیشه؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که نه مشکل خاصی معمولاً نیست البته معمولاً در شکایت اداره کار یا حتی در قوانین بالادستی که اجرا شده است اعلام گردیده است یا فرزندان برای بیمه شدن باید سربازی شما حل شده باشد. اما عملاً این رویه ای که در دستورالعمل‌های اجرایی تامین اجتماعی ملاک قرار می‌گیرد و در سایر نهادها مانند ادارات کار نیز ملاک همان است این است که مسئله سربازی اهمیت خاصی برای بیمه تامین اجتماعی ندارد و چه هنگامی که بخواهد برای شما نام‌نویسی کنند و حق بیمه تان را پرداخت کنند تا چه هنگام بازرسی یا هر زمان دیگر کسی با داشتن کارت پایان خدمت شما یا نداشتن آن و یا اینکه اصلاً سرباز‌فراری باشید یا نباشید کاری ندارد و اهمیتی نمی دهند . بنابراین مشکل خاصی نیست و بهتر است که  کار خودتان ادامه دهیم البته ترجیحاً تا می‌توانید این موضوع پنهان بماند بهتر شد حتی اگر آشکار شود هم ممکن است دردسر های دیگری به غیر از این داشته باشد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر