آزمایش های مورد نیاز برای ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی

 بفرمایید!  من به خاطر بیماری تومور مغز 66 درصد گرفتم ولی چون ماده 75 داشتم بهم ندادند. در صورتی که ماده 75 قبلا از بین رفته بود که من به کمیسیون راه پیدا کردم و در تجدید نظر در یک استان دیگر رد شدم و دوباره به خاطر تشنج رفتم کمیسیون بدوی در اراک و اونا باز فرستادند قم . اونا طول درمان دادند و بعد سه ماه رفتم باز یه آزمایش جدید که هست فقط هم در تهران و شبی دو تومان هزینه دارد و من پولشو ندارم بدهم و به خودشون هم گفتم و دکترا هم میگن جای تومور جای تشنج خیز است . ولی چون من 36 سال دارم و جوان هستم بسیار سخت گرفتند. آیا به خاطر انجام ندادن این آزمایش می توانند من را رد کنند در صورتیکه با زنگ زدن به اونا گفتن پرونده ات رو باز یه بار دیگه  تو کمیسیون قرار می دهیم. این نشان خوبی هست یا نه یه راهنمایی بکنید منو حقم از بین نره؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که آزمایش را انجام ندهید در مجموع به ضررتان است معمولاً با استفاده از نتایج آزمایش درصد از کار افتاده که شما را می‌زند و اگر آزمایش را انجام دهید درست است که پرونده و در کمیسیون قرار می دهند ولی در ساری بابت ازکارافتادگی کلی به شما نمی دهد این موضوع به ضرر شما نشانه خوبی نیست.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر