درخواست بازگشت به کار توسط کارگر

 سلام! کارفرمایی هستم که در یک موسسه کارمندم را به خاطر دیر آمدن در سرکار، نافرمانی از دستورات هیات مدیره، انجام ندادن امور محوله، اختلاف حسابها و چندین مورد دیگه با ایشان قرارداد۶ماهه بسته و پس از قرارداد ایشان را اخراج کردیم. .قبلا هم تواین چندسال تذکر بهشون دادیم. . حالا رفته دادخواست برگشت به کار زده است. چه راه حلی برای ما دارید؟ ممنونم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که چنین موضوعی در اداره کار با حضور ایشان و شما و یا نماینده تا بررسی می شوند باید مدارک مکتوب مبنی بر تمام مواردی که گفته اید به آنجا برده و بگویید که دیگر نمی خواهد با ایشان کار کنید. توجه داشته باشید که مدارکتون حتما باید مکتوب باشد به عنوان مثال دیر آمدن در سر کار با کارت حضور غیاب یا مدارک مربوط به حضور غیاب ثابت می شود. انجام ندادن امور محوله با گزارش کارشناسان و مدیران مربوطه در شرکت مشخص می شود و مواردی از این قبیل. معمولاً در چنین مواقعی اداره کار به مدارک شما نگاه می کند. اگر حق با شما باشد به نفع شما رای می‌دهد.  البته اینکه کدام اداره کار هم باشد تاثیر دارد چون بعضی افراد و بعضی ترکیب ها بیشتر به نفع کارگران رای می‌دهند و بعضی بیشتر به نفع کارفرما . بنابراین با قاطعیت نمی‌توان گفت به نفع شما رای داده می‌شود اما اگر مدارکتان کامل باشد اگر در هیات تشخیص هم به نتیجه نرسید قطعا در هیات حل اختلاف به نتیجه خواهید رسید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر