پیگیری سابقه بیمه پرداخت نشده برای دریافت مستمری تامین اجتماعی

 سلام وقت بخیر! پدرم چندین سال قبل در شرکتی کار می کردند که حق بیمه ایشان را واریز نمی کردند. بعد از چند سال پیگیر شدن و کارفرما تماس گرفتند که اگر بیمه واریز نکنند شکایت شان می کنند. قبول کردند و چند ماه بیمه واریز شد که متاسفانه پدرم فوت کردند. حالا دیگه حق پدرم واریز نمیکنند. هر چه تماس می گیریم پاسخگو نیستند. الان ما میتونی کاری انجام بدهیم که بیمه پدرم واریز بشه و حقوقی برای خانواده بشه؟ راهی هست؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که باید مشخص شود که ایشان کلا چند ماه سابقه داشته است و چند ماه برای کارفرما ایشان کار کرده است و از این چند ماه ر از زمان را کارفرما ایشان حق بیمه پرداخت نکرده است و آیا در زمانی که پدر فوت کرده است برای ایشان کار می‌کرده است یا نه باید دوره زمانی که برایشان کار می‌کرده است را مشخص فرمایید و کل سابقه بیمه پرداخت شده پدرتان از طریق ایشان یا از طریق جای دیگر را نیز مشخص بفرمایید و حق بیمه پرداخت نشده را نیز مشخص شده را باید تا بتوان جواب دقیقی داد. البته به صورت کلی بگویم که تنها راهی که دارید شکایت به اداره کار است تا بتوانید رای مثبت از اداره کار بگیرید گرفتن رای مثبت اداره کار باید به تامین اجتماعی مراجعه کنید تا این سال ها را جزء سابقه حساب شود. البته تامین اجتماعی خودش به صورت جداگانه احراز اشتغال می‌کند و کار در این زمینه بسیار سخت خواهد بود چون تامین اجتماعی بعید است به سادگی  قبول کند. به نظر من شما برای انجام این کار به یک وکیل و کارشناس خبره نیازمندید و بعید است  خودتان تنهایی بتوانید حقوق مشخصی را زنده کنید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر