قرارداد با پرستار خانگی باید چگونه باشد؟

 سپاسگزارم برای پاسخگویی شما! سوال دیگری که خدمت شما داشتم این هست که قراردادی که با پرستار مذکور داشتیم به صورت شفاهی بین خودمان بوده است.  آیا اصلا" حق بیمه به ایشان تعلق می گیرد ؟ و دیگر اینکه کارفرمای ایشان در واقع مادر من که سکته مغزی کرده است حق بیمه را چه کسی باید بدهد؟ و دیگر اینکه اگر حق بیمه به ایشان تعلق بگیرد بعد از فوت مادرم  حقوق هم تعلق می گیرد؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که حق بیمه در هر صورت به ایشان تعلق می گیرد حتی اگر قرارداد نداشته باشید. ایشان می تواند برود اداره کار شکایت کند و قطعاً اگر مدارک داشته باشد اداره کار به نفع ایشان رای می دهد و شما باید حق بیمه را برای ایشان پرداخت کنید. کارفرمایی ایشان مادر شما نیستند کارفرمایی شما یا افراد دیگر خانواده هستید که ایشان را برای این کار استخدام کرده اند مگر اینکه شما با شرکتی که با ایشان کار می‌کند قرارداد بسته باشید که در آن صورت آن شرکت کارفرمایی ایشان می شود بعد از اینکه ما در شما فوت کند اگر ایشان برای شما کار نکرده باشد حقوقی به ایشان تعلق نمی گیرد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر