شرکت مجدد در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 سلام! خسته نباشید! بنده در حادثه کار دچار آسیب زیادی شدم و در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی 64 درصد کار افتاده شدم که در کمیسیون (داخلی و جراحی اعصاب) بود.حالا بعد از گذشت 1سال از تاریخ کار افتادگی جزیی ام میخواهم دوباره در کمیسیون شرکت کنم. بابت بیماری جدید.که مربوط به حادثه کار قبلی است.چون من در کمیسیون جراحی اعصاب بابت تشنج و شکستگی جمجمه شرکت کردم ولی الان می خواهم بابت بیماری اعصاب که تحت نظر روانپزشک هستم و داروی اعصاب مصرف میکنم شرکت کنم و به عنوان بیماری جدید می خواهم شرکت کنم.

حالا سوالم از شما بزرگواران این است: آیا بعد از درخواست من از شعبه تامین اجتماعی بنده فقط در یک کمیسیون شرکت داده میشوم و یا باید تمام کمیسیون ها از اول رای دهند..چون من قبلا در کمیسیون ( داخلی و جراحی اعصاب شرکت کرده ام و درصد آنها را گرفته ام). آیا امکان دارد من فقط در این بیماری روانپزشکی شرکت کنم و درصد این بیماری را بگیرم و با آن 64 درصد جمع شود.لطفا راهنمای بفرمایید باید چکار کنم ؟ که فقط در این بیماری شرکت کنم.تا روند کمیسیون طولانی نشود.ممنون خسته نباشید.

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که چون یک سال از تاریخ این حادثه گذشته است تمامی کمیسیون‌های مربوطه مجددا تکرار می شود. رای کمیسیون تامین اجتماعی در صورت شرکت مجدد فقط ۶ ماه اعتبار دارد و بعد از شش ماه مجدداً باید در کمیسیون شرکت کنید. نکته بعدی اینکه شما در کمیسیون روانپزشکی به عنوان بیماری شرکت‌ می کنید و بنابراین در کمیسیون‌های داخلی و جراحی اعصاب هم به علت بیماری شرکت خواهد کرد هرچند کمیسیون قبلی به علت حادثه ناشی از کار بوده است . اگر مجموع هر سه درصد بالاتر ۶۶% شود از کار افتاده کلی خواهید شد و حقوق کامل می‌گیرید و گرنه مبتنی بر همان ۶۴% قبلی حقوق خواهید گرفت.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر