عدم حضور در جلسه هیئت تشخیص حل اختلاف اداره کار

 سلام! برای شکایت فردی که ادعا کرده کارگر من بوده در تاریخ ۱۵ آبان توسط اداره کار جلسه ای تعیین که باید در آن شرکت کنم. الان مبتلا به کرونا شدم و گواهی دکتر دارم، آیا عدم شرکت در جلسه غیبت محسوب میشه برام؟

بر اساس قوانین جدیدی که در اداره کار در ایام کرونا وضع شده است در صورتی که در اولین جلسه حضور پیدا نکنید به صورت غیابی رای صادر می‌شود و احتمال اینکه رای به ضرر شما صادر شود بسیار زیاد است. حتی اگر گواهی دکتر را هم ببرید که مبتلا به کرونا شده اید ممکن است که به ضررتان قضیه تمام شود بنابراین سعی کنید در اولین زمان ممکن تا قبل از اینکه رای صادر شود به اداره کار مراجعه کرده و مدارک مربوط به کرونا را اداره کنید یا کسی را بفرستید که مدارک مربوطه را ارائه کند تا جلسه دیگری با حضور طرف مقابل تان یا حتی بدون حضور آن را فقط برای ارائه دفاعیات شما تشکیل شود. در غیر این صورت  دچار مشکل خواهید شد .


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر