شکایت از کارفرما بابت دریافت سفته

 سلام! وقتتون بخیر! به مدت یکسال در کارگاهی (فروش لوله و تاسیسات) مشغول به کار بودم. اواخر من رو بیمه کردند. البته دو ماه هم از محل دیگری  که دوست  کارفرمای خودم بود بیمه من رد شد. و حدود دو ماه هم از محل کارم بیمه ام رد شد. در حین ساخت خانه برای خودم از محل کارم با گذاشتن سفته هشتاد میلیونی  ابزار و تاسیسات بردم و کم کم از حقوقم کم کردند که اواخر شش تومن باقی ماند و سفته ها پیششون موند. به علت درگیری از محل کارم آمدم  بیرون! متاسفانه قرارداد کتبی ننوشته بودم و حقوقم هم در تاریخ ثابتی دریافت نمیکردم و حتی مبلغ ثابتی دریافت نمیکردم . میخوام به خاطر اینکه بیمه ام را کامل یکسال رد نکرده اعتراض بگذارم . میشه راهنماییم کنید چطور میتونم این کارو کنم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم شما ابتدا باید به دفاتر خدمات الکترونیک مراجعه کرده و یوزرنیم و پسورد بگیرید. سپس بعد از گرفتن یوزرنیم و پسورد  دادخواست آنرا از طریق سایت اداره کار وارد کرده و منتظر نوبت دهی باشید بعد از اینکه نوبت برای شما آمد باید در جلسه حضور پیدا کنید و مدارک مربوط به کارکرد تان را نشان دهید. باید مدارکی داشته باشید که نشان دهید برای ایشان کار کردید مانند پرینت حساب. اما در مورد  سفته ای که در اختیار کارفرما قرار داده اید.  توصیه می کنم از طریق دفاتر الکترونیکی قضایی درخواست دریافت سفته تان را بدهید و اگر بعد از مدت ۲۰ روز ایشان رفته شما را بازگشت نداد از طریق شورای حل اختلاف از ایشان شکایت کنید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر