محاسبه دیه شکستگی استخوان سر به نرخ دیه سال 1400

 سلام وقت بخیر! همسرم در اتوبان خوردند زمین ؟! استخوان پشت سر خرد شده  که دکتر مجبور شدند استخوان را تخلیه کنند و پروتز کنند که تو شرح عمل نوشتند با 8 عدد پیچ  این عمل صورت گرفته است. البته به گفته یک دستیار گفتند همسرم خونریزی مغزی هم داشتند. سرشون هم خیلی بخیه خورده (محل عمل) . مورد دیگه هم ایشون دو سال پیش پا‌شون را عمل کردند و پلاتین گذاشتند که باید یعد از سه ماه جهت برداشتن اون مجدد عمل می شدند که به خاطر ترس از کرونا نرفتند دکتر. الان حین این تصادف  اون پلاتین ها شکسته ولی آسیبی به استخوان نزده است و الان باید عمل کنند و پلاتین را در بیاورند که دکتر گفته باید بره پیش دکتر خودش! الان بابت موارد فوق حدودا چقدر دیه تعلق می گیرد؟ من منتظر راهنماییتون هستم؟

بابت خونریزی مغزی معمولاً از درصد دیه کامل به بالاترین تعلق می‌گیرد. بابت خرد شدن استخوان سر معمولاً یا ۱۵ درصد دیه تعلق میگیرد یا بیشتر. بابت پلاتینی که شده تعلق نمی گیرد .چون به استخوان آسیب نزده است .البته تمامی موارد که گفتم تقریبی است و باید دقیق بعد مورد بررسی قرار گیرد . هر درصد دیه کامل معادل ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می باشد .


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر