محاسبه دیه شکستگی استخوان سر به نرخ دیه سال 1400

 سلام وقت بخیر! همسرم در اتوبان خوردند زمین ؟! استخوان پشت سر خرد شده  که دکتر مجبور شدند استخوان را تخلیه کنند و پروتز کنند که تو شرح عمل نوشتند با 8 عدد پیچ  این عمل صورت گرفته است. البته به گفته یک دستیار گفتند همسرم خونریزی مغزی هم داشتند. سرشون هم خیلی بخیه خورده (محل عمل) . مورد دیگه هم ایشون دو سال پیش پا‌شون را عمل کردند و پلاتین گذاشتند که باید یعد از سه ماه جهت برداشتن اون مجدد عمل می شدند که به خاطر ترس از کرونا نرفتند دکتر. الان حین این تصادف  اون پلاتین ها شکسته ولی آسیبی به استخوان نزده است و الان باید عمل کنند و پلاتین را در بیاورند که دکتر گفته باید بره پیش دکتر خودش! الان بابت موارد فوق حدودا چقدر دیه تعلق می گیرد؟ من منتظر راهنماییتون هستم؟

بابت خونریزی مغزی معمولاً از درصد دیه کامل به بالاترین تعلق می‌گیرد. بابت خرد شدن استخوان سر معمولاً یا ۱۵ درصد دیه تعلق میگیرد یا بیشتر. بابت پلاتینی که شده تعلق نمی گیرد .چون به استخوان آسیب نزده است .البته تمامی موارد که گفتم تقریبی است و باید دقیق بعد مورد بررسی قرار گیرد . هر درصد دیه کامل معادل ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می باشد .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر