پرداخت حق بیمه سال های قبل

 سلام وقت بخیر! دو تا سوال داشتم از حضورتون؟! یک اینکه آیا امکان خرید بیمه ماه ها و سنوات گذشته امکان پذیر است؟ دو اینکه من کارت معافیت سربازی دارم آیا امکان خرید بیمه سربازی وجود دارد؟

وی در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که این که بتوانید حق بیمه سال های قبل را خریداری کنید بستگی به این دارد که در جایی کار کرده باشید یا نه اگر در جایی کار کرده باشید و کارفرما به هر دلیلی حق‌بیمه شما را پرداخت نکرده باشد می توانید با شکایت به اداره کار و گرفتن رای مثبت اداره کار در این زمینه  را به سازمان تامین اجتماعی ارائه داده و پیگیر پرداخت حق‌بیمه اسراف کارفرما باشیم و حتی اگر کارفرما حق بیمه را پرداخت نکرده خود تان می‌توانید پرداخت کنید.  روش دیگری وجود ندارد و نمی توانید اگر شاغل نباشید نمی توانید حق بیمه برای سالهای قبل از آن پرداخت کنید. در مورد خرید بیمه سربازی در صورتی می‌تواند این کار را انجام دهید که خدمت را انجام داده باشید. با کارت معافیت سربازی نمی توانید سابقه بیمه سربازی را خریداری کنید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر