آیا بازنشسته تامین اجتماعی می تواند جواز کسب بگیرد؟

 علی نصیرزاده: سلام و عرض ادب!  آیا جواز کسب فرد فوت شده که پدرم بود و اکنون باید به نام من که از کار افتاده و مستمری بگیر تامین اجتماعی هستم به عنوان سرپرست کارگاه که سابقه کار در همان کارگاه را در پرونده بیمه خود دارم امکان پذیر است .با تشکر فراوان از پاسخ شما؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم اگر مستمری‌بگیر عادی بودید مشکل خاصی نداشت چون که طبیعی است که جواب بعد از بازنشستگی مشکل‌ساز نخواهد بود اما وقتی از کار افتاده شده اید یعنی اینکه با داشتن جواز احتمال دارد که کار کنید و بنابراین در بازرسی از کارگاه‌های ممکن است بازرس  تامین اجتماعی اسم شما را در لیست بیمه رد کند و در صورتی که اسم شما را در لیست بیمه رد کند و شما از کار افتاده کلی باشید شعبه بیمه مجدد شما را به کمیسیون پزشکی ارجاع می‌دهد تا در کمیسیون پزشکی درمورد از کارافتادگی شما مجددا بررسی شود .


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر