پرداخت حق بیمه از دو کارگاه

 سلام در دو کارگاه بیمه پردازی دارم. برای بازنشستگی چگونه محاسبه خواهد شد؟

معمولاً توصیه می شود چنین کاری را انجام ندهید چون در برخی مواقع به ضرر شما محاسبه خواهد شد. معمولاً در چنین مواردی یک کارگاه به عنوان کارگاه اصلی و یک کارگاه به عنوان کارگاه فرعی در نظر گرفته می شود. میانگین دستمزد مشمول کسر حق بیمه در هر دو کارگاه در دو سال آخر محاسبه می شود و برای کارگاه اصلی در تمام سنوات بیمه پردازی ضرب می گردد و برای کارگاه فرعی صرفاً در سالهایی که از آن کارگاه حق بیمه پرداخت شده است بر می گردد و این دو مبلغ با یکدیگر جمع می شود . در بسیاری از موارد کارگاهی که دستمزد کمتری دارد به عنوان کارگاه اصلی در نظر گرفته می شود و در نتیجه مجموع مستمری فرد بعد از محاسبه هر دو کارگاه بسیار کمتر از موقع می شود که حق بیمه از یک کارگاه پرداخت شده است. بنده پرونده‌های زیادی در این زمینه داشته ام که فرد با پرداخت حق بیمه از دو کارگاه مجموع دریافتی کمتری به دست آورده است و متاسفانه با شکایت به دیوان عدالت اداری نیز به جایی نرسیده است . توصیه می کنم به شدت از این کار دوری گزینید چون ممکن است عواقب جبران ناپذیری برای شما داشته باشد. 


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر