حق بیمه تامین اجتماعی

 با سلام و احترام! من 5 سال و 8 ماه سابقه بیمه دارم که 3 سال و یک ماه اون اجباری بوده و مابقی اون (بعد از 9 سال فاصله) بیمه زنان خانه دار. میخواستم با توجه به اینکه مجرد هستم و پدر و مادرم فوت شدند از شرایط 20 سال سابقه بیمه و 55 سالگی استفاده کنم ولی 2 سال زود اقدام به پرداخت حق بیمه اختیاری کردم (متولد 1362/5). الان میتونم بیمه ام رو پرداخت نکنم و بعد از دو سال دوباره اقدام به پرداخت حق بیمه ام کنم یا اینکه بهتره بیمه ام رو پرداخت کنم ؟ ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید؟

ببینید اینکه شما در سن ۵۵ سالگی بازنشسته شوید یعنی که باید ۲۰ سال حداقل سابقه داشته باشید شما الان ۵ سال و ۸ ماه دارید بنابراین همین الان پرداخت کنید تا آن موقع حق بیمه بیشتری پرداخت کرده که در حقوق بازنشستگی تاثیر مثبت بگذارد و یا اینکه اصلاً این قانون عوض شود و بالاتر رود به نظر من از همین الان پرداخت کنید که برایتان بهتر است.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر