اصلاح عنوان شغلی در لیست بیمه

 با سلام! بنده حدودا از سال 95 به سمت معاونت تعمیرگاه یک شرکت خصوصی منصوب و مشغول به کار هستم . به تازگی متوجه شدم عنوان شغلی بنده در تامین اجتماعی کارشناس فنی ثبت شده است . شرکت پذیرفته که باید عنوان شغلی اصلاح شود  ولی در خصوص اصلاح سالهای گذشته پاسخ ایشان این است که امکان اصلاح وجود ندارد. ضمن اینکه تمامی حقوق و مزایای دریافتی بصورت شفاف به بیمه ارسال شده است ( حتی تغییر مبلغ به ازای تغییر شغل نیز پرداخت شده است و حق بیمه بصورت کامل په پرداخت شده است ) . سوال :  آیا امکان اصلاح سال های گذشته وجود دارد ؟  با توجه به پذیرش شرکت جهت اصلاح عنوان شغلی سالهای گذشته ، مراحل اصلاح چگونه است ؟ با تشکر ؟

تامین اجتماعی طبق قانون بعد از شش ماه اجازه تغییر عنوان شغلی را نمی‌دهد .یعنی اینکه به نظر می‌رسد تنها راهتان شکایت به دیوان عدالت اداری است که به نظر می‌رسد در بهترین حالت ۵۰ درصد شانس داشته باشید . واقعیت این است که حق با تامین اجتماعی است و اشتباه از کارفرمای شما بوده است. اگر در همان زمان بازرس می‌آمد و وضعیت شغلی شما را دقیقاً یادداشت می‌کرد می شد کاری کرد یا اینکه صدا داره خودتان به شعبه بیمه اطلاع می دادید. ولی الان کار کمی سخت شده است. پیشنهاد می کنم به دیوان عدالت اداری شکایت نماید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر