اصلاح عنوان شغلی در لیست بیمه

 با سلام! بنده حدودا از سال 95 به سمت معاونت تعمیرگاه یک شرکت خصوصی منصوب و مشغول به کار هستم . به تازگی متوجه شدم عنوان شغلی بنده در تامین اجتماعی کارشناس فنی ثبت شده است . شرکت پذیرفته که باید عنوان شغلی اصلاح شود  ولی در خصوص اصلاح سالهای گذشته پاسخ ایشان این است که امکان اصلاح وجود ندارد. ضمن اینکه تمامی حقوق و مزایای دریافتی بصورت شفاف به بیمه ارسال شده است ( حتی تغییر مبلغ به ازای تغییر شغل نیز پرداخت شده است و حق بیمه بصورت کامل په پرداخت شده است ) . سوال :  آیا امکان اصلاح سال های گذشته وجود دارد ؟  با توجه به پذیرش شرکت جهت اصلاح عنوان شغلی سالهای گذشته ، مراحل اصلاح چگونه است ؟ با تشکر ؟

تامین اجتماعی طبق قانون بعد از شش ماه اجازه تغییر عنوان شغلی را نمی‌دهد .یعنی اینکه به نظر می‌رسد تنها راهتان شکایت به دیوان عدالت اداری است که به نظر می‌رسد در بهترین حالت ۵۰ درصد شانس داشته باشید . واقعیت این است که حق با تامین اجتماعی است و اشتباه از کارفرمای شما بوده است. اگر در همان زمان بازرس می‌آمد و وضعیت شغلی شما را دقیقاً یادداشت می‌کرد می شد کاری کرد یا اینکه صدا داره خودتان به شعبه بیمه اطلاع می دادید. ولی الان کار کمی سخت شده است. پیشنهاد می کنم به دیوان عدالت اداری شکایت نماید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر