مقصر تصادف با خودروی پارک شده

 ما در بزرگراه پارک کرده بودیم و یک ماشین از عقب برخورد میکنه سمت چپ صندوق ماشین از عقب راننده ماشین عقبی انحراف به سمت راست داشته است ولی باز هم کروکی ما را مقصر دانست به دلیل عدم رعایت حق تقدم؟!  چطور ثابت کنم که در حال حرکت نبودم و پارک بودم ؟؟ اگر ثابت شد پارک بودم مجازات آن شخص چیست؟(آن شخص هم از صحنه ی تصادف متواری شده اند با اینکه درخواست کمک به علت داشتن مجروح)؟

مقصر تصادف با خودروی پارک شده خودرویی است که حرکت کرده است .قطعا ایشان مقصر بوده است و من نمی دانم چگونه شما به علت عدم رعایت حق تقدم مقصر شناخته شده اید. یک کارشناس خوب رانندگی به راحتی می تواند مشخص کند که در صحنه تصادف ماشین در حال حرکت بوده است یا پارک بوده است ولی بهترین حالت این است که از طریق کارشناسی شورای حل اختلاف درخواست بدهید تا کارشناس دادگستری در این زمینه نظر دهند . بابت متواری شدن ایشان هم می توانید شکایت کنید به کلانتری.  در صورتی که بعد از طی مراحل قضایی مقصر حادثه پیدا نشد بتوانید از صندوق تامین خسارات بدنی دیه تان را بگیرید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر