مقصر تصادف با خودروی پارک شده

 ما در بزرگراه پارک کرده بودیم و یک ماشین از عقب برخورد میکنه سمت چپ صندوق ماشین از عقب راننده ماشین عقبی انحراف به سمت راست داشته است ولی باز هم کروکی ما را مقصر دانست به دلیل عدم رعایت حق تقدم؟!  چطور ثابت کنم که در حال حرکت نبودم و پارک بودم ؟؟ اگر ثابت شد پارک بودم مجازات آن شخص چیست؟(آن شخص هم از صحنه ی تصادف متواری شده اند با اینکه درخواست کمک به علت داشتن مجروح)؟

مقصر تصادف با خودروی پارک شده خودرویی است که حرکت کرده است .قطعا ایشان مقصر بوده است و من نمی دانم چگونه شما به علت عدم رعایت حق تقدم مقصر شناخته شده اید. یک کارشناس خوب رانندگی به راحتی می تواند مشخص کند که در صحنه تصادف ماشین در حال حرکت بوده است یا پارک بوده است ولی بهترین حالت این است که از طریق کارشناسی شورای حل اختلاف درخواست بدهید تا کارشناس دادگستری در این زمینه نظر دهند . بابت متواری شدن ایشان هم می توانید شکایت کنید به کلانتری.  در صورتی که بعد از طی مراحل قضایی مقصر حادثه پیدا نشد بتوانید از صندوق تامین خسارات بدنی دیه تان را بگیرید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر