شکایت از مقصر تصادف بابت خسارت خودرو و افت قیمت را به کجا انجام دهیم؟

 من به تازگی تصادف کردم . ماشینم برلیانس h330 اتومات است. طرف مقابل مقصر است. خرج ماشینم بالاست . آیا من می توانم کل خرج ماشینم را از این آقا بگیرم ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بیمه شخص ثالث خودروی ایشان باید خسارت شما  را پرداخت کند. البته قانونا باید تمام خسارت را پرداخت کند ولی معمولاً کمتر پرداخت می‌کند . شما بابت مابقی خسارت و افت قیمت می توانید از مقصر حادثه شکایت کنید.  البته قاضی معمولا بابت مابقی خسارت اگر بیمه پرداخت نکرده باشد و در سقف تعهدات بیمه باشد رای نمی‌دهد اما اگر از سقف تعهدات بیمه بیشتر باشد می‌دهد و بابت افت قیمت هم رای می دهد.  بنابراین بهترین کار این است که بابت مابقی خسارت اگر از سقف تعهدات بیمه بیشتر بود و بابت افت قیمت از ایشان به شورای حل اختلاف محل زندگیشان شکایت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر