شکایت بر علیه وراث به علت همکاری نکردن در تقسیم ارث

ضمن سلام و خسته نباشید ! برای تقسیم ارث پدر دو نفر از وراث همکاری نمی کنند و حاضر به فروش ملک موروثی نیستند . آیا وارث سوم میتواند به تنهایی اقدام به تقسیم و فروش ملک نماید ؟ در این مرد که وراث همکاری نمی کنند قوانینی وجود دارد ؟ 

شما برای حل این مشکل باید به دادگاه مراجعه کنید و دادخواست تقسیم ترکه را انجام دهید. گواهی فوت متوفی و گواهی انحصار وراثت را به همراه داشته باشید. این یکی از حقوق اولیه شما می باشد و مخالفت افراد دیگر تاثیری در این زمینه ندارد و وراث دیگر مجبور می‌شوند که به رای دادگاه گردن نهند. البته فرآیند تقسیم ارث در اندازه کافی طولانی می باشد و بهتر است که با این کار طولانی تر نشود ولی تنها راهی که دارید همین است و بهتر است اگر وارث سوم با شما همکاری نمی کند همین الان دادخواست آن را تقدیم دادسرا یا شورای حل اختلاف نمایید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر