شکایت برای تغییر عنوان شغلی در لیست بیمه

 بیمه بنده کارگر کشاورزی رد میشه اما به دستور کارفرما در قسمت فنی کار بازار پرخطر مثل جوشکاری و سنگ فرز و تعمیر ادوات و تراکتور باید خدمت کنم.آیا راهی هست برای اصلاح بیمه ؟

برای اینکه لیست بیمه تان را تغییر دهید اگر ۶ ماه گذشته باشد که دیگر نمی شود ولی اگر نگذشته باشد باید با کارفرما صحبت کنید که عنوان شغلی در لیست بیمه عوض کند و معمولا شعبه بیمه برای اینکه چنین کاری انجام دهد می‌فرستند و بعد از تایید بازه عنوان شغلی تان عوض می‌شود اما اگر مربوط به گذشته باشد تنها با رای اداره کار می توانید عنوان شغلی تان را عوض کنید و معمولاً تامین اجتماعی ایراد می‌گیرد و اگر در سال‌های آخر بیمه پردازی باشید به سادگی قبول نمی کند و بنابراین بهترین کار این است که به دیوان عدالت اداری شکایت کنید هر چند توصیه نمی‌کنم چون بسیار طولانی و زمان‌بر است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر