افت قیمت خودرو به علت رنگ شدن گلگیر

 سلام دوست عزیز من شبی با وانت پیکان به یه تیبا از پشت زدم به گلگیر عقب. چه قدر برای افت قیمت ماشین کم می شود. گفته باید خسارت افت ماشین بدی. عکس میفرستم کمی راهنمایی ام کنید. برای این که ماشین پارکینگ نره  با هم کنار اومدیم .ولی دیگه از بیمه ماشین من استفاده نمی کنیم. صاف کار گفته ۴ میلیون برای هزینه  صافکاری و نقاشی و سپر  و چراغ خطر و گلگیر. صاحب  ماشین میگه ۸ میلیون باید برای افت ماشینم بدهی! حالا نمی دانم این کار درست هست یا نه؟ ممنون میشم اگه راهنمایی  کنید؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم شما فقط باید بابت افت قیمت گلگیر هزینه پرداخت کنید. اگر گلگیر بدون رنگ در بیاید اصلا افت قیمت ندارد. اما اگر نیاز به رنگ شدن داشته باشد بین 2 الی 3 درصد قیمت ماشین قبل از تصادف معمولا افت قیمت تعیین می کنند و البته شما می توانید قسطی کنید و زمان زیادی هم طول می کشد. به نظر من با یک مبلغی کمتر از این مقدار توافق کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر