از چه بیمه ای برای عمل های جراحی استفاده کنیم؟

 سلام شبتون بخیر! ببخشید مزاحمتون شدم . من ۳ماه پیش از بالای ماشین نیسان خودم بطور اتفاقی افتادم ولی اولش هیچ مشکلی نداشتم کمی درد داشتم ولی بعدا کم کم دردم بیشتر شد و حدود یک ماهه فهمیدم که مفصل رانم شکسته و باید کامل تعویض بشه و با توجه به گرانی عمل جراحی گفتم میتونم کاری واسه بیمه خودم بکنم که بیمه شاملم بشه و اصلا تا حالا با اسم خودم دکترنرفتم یا بیمارستلنی اسم منو ثبت نکرده چون دفترچه درمانی نداشتم و از دفترچه دوستانم استفاده کردم. اگر راهنماییم بکنی ممنونتم . خداوندمحمد خیرت بده ! خدا شاهده دردم آنچنان زیاده که نه می توانم بشینم نه بخوابم نه راه برم خیلی دردم زیاده و همیشه روزی یک بسته  ژلوفن مصرف میکنم. دکتر گفته باید هرچه زودتر عمل بشوید .هزینه اش بالاست ومن اصلا اون موقع کسی را خبردار نکردم که این بلا سرم اومده! دست درد نکنه! خداوند محمد به دادت برسه اگر لطف بکنی  راهنماییم بکنی مدیونتم تا آخرعمر؟

تنها راهی که شما دارید این است که بروید خودتان را بیمه کنید و مشاغل آزاد تامین اجتماعی و نرخ ۱۲ درصد با کنید و دفترچه‌های درمانی هم حدود ۷۰ تومان ماهیانه بپردازید و بعد از چند ماه برخاست و عمل جراحی کنید چون در ماه اول اصلاً نمی‌شود.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر