از چه بیمه ای برای عمل های جراحی استفاده کنیم؟

 سلام شبتون بخیر! ببخشید مزاحمتون شدم . من ۳ماه پیش از بالای ماشین نیسان خودم بطور اتفاقی افتادم ولی اولش هیچ مشکلی نداشتم کمی درد داشتم ولی بعدا کم کم دردم بیشتر شد و حدود یک ماهه فهمیدم که مفصل رانم شکسته و باید کامل تعویض بشه و با توجه به گرانی عمل جراحی گفتم میتونم کاری واسه بیمه خودم بکنم که بیمه شاملم بشه و اصلا تا حالا با اسم خودم دکترنرفتم یا بیمارستلنی اسم منو ثبت نکرده چون دفترچه درمانی نداشتم و از دفترچه دوستانم استفاده کردم. اگر راهنماییم بکنی ممنونتم . خداوندمحمد خیرت بده ! خدا شاهده دردم آنچنان زیاده که نه می توانم بشینم نه بخوابم نه راه برم خیلی دردم زیاده و همیشه روزی یک بسته  ژلوفن مصرف میکنم. دکتر گفته باید هرچه زودتر عمل بشوید .هزینه اش بالاست ومن اصلا اون موقع کسی را خبردار نکردم که این بلا سرم اومده! دست درد نکنه! خداوند محمد به دادت برسه اگر لطف بکنی  راهنماییم بکنی مدیونتم تا آخرعمر؟

تنها راهی که شما دارید این است که بروید خودتان را بیمه کنید و مشاغل آزاد تامین اجتماعی و نرخ ۱۲ درصد با کنید و دفترچه‌های درمانی هم حدود ۷۰ تومان ماهیانه بپردازید و بعد از چند ماه برخاست و عمل جراحی کنید چون در ماه اول اصلاً نمی‌شود.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر