از چه بیمه ای برای عمل های جراحی استفاده کنیم؟

 سلام شبتون بخیر! ببخشید مزاحمتون شدم . من ۳ماه پیش از بالای ماشین نیسان خودم بطور اتفاقی افتادم ولی اولش هیچ مشکلی نداشتم کمی درد داشتم ولی بعدا کم کم دردم بیشتر شد و حدود یک ماهه فهمیدم که مفصل رانم شکسته و باید کامل تعویض بشه و با توجه به گرانی عمل جراحی گفتم میتونم کاری واسه بیمه خودم بکنم که بیمه شاملم بشه و اصلا تا حالا با اسم خودم دکترنرفتم یا بیمارستلنی اسم منو ثبت نکرده چون دفترچه درمانی نداشتم و از دفترچه دوستانم استفاده کردم. اگر راهنماییم بکنی ممنونتم . خداوندمحمد خیرت بده ! خدا شاهده دردم آنچنان زیاده که نه می توانم بشینم نه بخوابم نه راه برم خیلی دردم زیاده و همیشه روزی یک بسته  ژلوفن مصرف میکنم. دکتر گفته باید هرچه زودتر عمل بشوید .هزینه اش بالاست ومن اصلا اون موقع کسی را خبردار نکردم که این بلا سرم اومده! دست درد نکنه! خداوند محمد به دادت برسه اگر لطف بکنی  راهنماییم بکنی مدیونتم تا آخرعمر؟

تنها راهی که شما دارید این است که بروید خودتان را بیمه کنید و مشاغل آزاد تامین اجتماعی و نرخ ۱۲ درصد با کنید و دفترچه‌های درمانی هم حدود ۷۰ تومان ماهیانه بپردازید و بعد از چند ماه برخاست و عمل جراحی کنید چون در ماه اول اصلاً نمی‌شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر