آیا شاهد در رای پرداخت دیه توسط قاضی تاثیر دارد؟

 سلام خسته نباشید! بنده در یک دعوا بینیم شکست و از سه نفر شکایت کردم . شاهد و نامه پزشکی قانونی هم ارائه دادم.  بعد یکی از اون سه نفر هم از من شکایت کرده است.  پارگی رباط صلیبی زانو را که در باشگاه اتفاق افتاده را انداخته گردن من! نامه پزشکی قانونی و شاهد هم برده ومن هم شاهد دارم که این آقا در باشگاه این اتفاق برایش افتاده و به نظریه پزشکی قانونی اعتراض زدم.  آیا داشتن شاهد نظر کمیسیون پزشکی را تغییر می دهد . این سوال را به خاطر پرسیدم که مدیر پزشکی قانونی به بنده گفت نامه پزشکی قانونی است که همه چیز را مشخص می کند و شاهد تاثیری در رای قاضی ندارد. ممنون می شوم راهنماییم کنید؟ 

پزشکی قانونی بر اساس جراحاتی که وارد شده است نظر می‌دهد و معمولاً می تواند زمان حادثه را نیز مشخص کند. اما تصمیم در این زمینه بر عهده قاضی است و قاضی است که با  مذاکره با شهود می تواند مشخص کند که حادثه ناشی از اقدامات شما بوده است یا دلیل دیگری داشته است و البته قاضی میتواند بر اساس ادله دیگر نیز رای صادر کند. بنابراین اگر اثبات شود که تقصیر شما بوده است نظریه پزشکی قانونی را در نظر می‌گیرد و اگر اثبات نشود این نظریه کاربردی نخواهد داشت.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر