شرایط بیمه ای و کاری پیک های موتوری

 سلام وعرض ادب! قصد راه اندازی پیک موتوری دارم . می خواهم قوانینی که باید رعایت کنم را کامل بدونم . همچنین حقوقی که باید بین مشتری . کارمند و کارفرما اجرا بشه رو بدونم . ممنون میشم راهنمایی کنید . مطالب داخل نت پراکنده هستند. قوانین مربوط به نفراتی که می خواهم در پیکم کار کنند ! مثلا بیمه الزامی است ؟ اتفاقاتی که بین مشتری و کارمند می افتد ما را هم درگیر میکنه ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که آنقدر قوانین زیاد است که نمی‌توانم در چند خط برای شما بگویم و  نه شما یک دفعه می توانید یاد بگیرید.  حتما از ابتدا حق بیمه پرداخت کنید و مهم‌ترین نکته‌ای که به شما می‌گویم این است که شما بابت معاینات بدو استخدام و معاینات سالیانه کارگران تان به هیچ وجه کوتاهی نکنید . در صورتی که بعد از چند ماه یا چند سال به دلیل بیماری از کار افتاده کلی شوند جریمه از شما گرفته می‌شود که تا سال های سال اثرش برای شما باقی می ماند . بنابراین حتماً معاینات شان را جدی بگیرید و همچنین ایمنی محیط کار را رعایت کنید چون طبق ماده ۶۶ قانون تامین اجتماعی  اگر حادثه ای برایشان اتفاق بیفتد تامین اجتماعی یقه شما را می‌گیرد . کسانی که استخدام می کنید از نظر تحصیلات و شخصیت ، استاندارد حداقلی را داشته باشند چون در صورتی که آسیبی به مشتریان تان بزنند شما در کنار کارمند تان مقصر خواهید بود.  توصیه می کنم حتما در یک پیک موتوری قدیمی چند مدت حضور داشته باشید و با کارفرمای آنها مشورتی داشته باشید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر