آیا به نظریه پزشک معالج برای دریافت دیه نیاز هست؟

 ببخشید ! 
من در یک درگیری 
که به ریه هایم ضربه خورده 
مشکل درد قفسه سینه و خود درد ریه را دارم.  
پزشکی قانونی میگه دکتر بنویسه مشکل ریه چی هست ؟ 
من خودم بیماری خاص دارم و تحت شیمی درمانی هستم؟  
من به چه صورت می توانم شکایت کنم که به حقم برسم. بیمه دی هم هستم و تامین اجتماعی ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اصلا دیه شما ارتباطی به بیمه دی و بیمه تامین اجتماعی ندارد . شما باید آن را از طریق پزشکی قانونی و  از شخص مورد نظر بگیرید. ابتدا به پزشک متخصص ریه یا داخلی مراجعه کنید و مشکلتان را بگویید. ایشان برای شما گواهی می نویسد. گواهی را به پزشکی قانونی ارائه کنید.  گواهی پزشکی قانونی بر اساس گواهی شما میزان دیه را تعیین می کند سپس را در اختیار خود گرفته و از طریق دادگاه یا شورای حل اختلاف شکایت کنید. امکان هم دارد که پزشکی قانونی برای شما طول درمان بنویسد ولی معمولا بعد از طول درمان میزان دیه را تعیین می کند .طرف اگر مقصر باشد به صورت کامل باید دیه شما را به یک سال یا نهایتاً دو سال و تصمیم قاضی پرداخت کند.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر