حقوق بازنشستگی از دو کارگاه چگونه حساب می شود؟

 دوست عزیز! من همزمان در 2 کارگاه بیمه برایم ارسال میشه و هر دو هم کارکرد را 30 روز می زنند. البته در یکی از کارگاه‌ها دو سال  آخر سقف رد شده و در کارگاه دوم نصف سقف رد شده است.  طبق محاسبات خودم مبلغ مستمری الان باید حدود 17 الی 18 میلیون باشه ولی مطابق محاسبه میانگین 2 سال آخر در سایت تامین اجتماعی این عدد 12 میلیون است. شما می دانید علتش چيست؟

سلام! علت موضوع کاملا واضح است . شما نمی‌توانید در دو کارگاه کارکرد داشته باشید.  بنابراین یک  لیست اصلی برای شما در نظر گرفته شده ولی لیست دوم دو حالت دارد. یا کلا رد شده است  شده یا اینکه متناسب با سال‌های بیمه پردازی در کارگاه دوم یک مبلغ جزئی به حقوق اضافه می‌شود و اینگونه نیست که دو تا حق بیمه با هم اضافه شود و در ایام بیمه پردازی ضرب شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر