آیا می توان از دو بیمه نامه دیه گرفت؟

 سلام خسته نباشید! می خواستم بپرسم که من طی حادثه تصادف 50 درصد دیه برایم اعلام شد که بیمه ماشین باید پرداخت کند. بعد من دانشجو هم هستم . می خواستم ببینم بیمه دانشجویی چطور محاسبه میشه؟  بیمه دانشجویی ما هزینه درمان تا سقف 16 میلیون و حوادثی که منجر به نقص عضو جزئی و کلی هم بشه سقف 60 میلیون حوادث که باعث مرگ بشه هم 60 میلیونه! الان دیه ای که برای من 50 درصد زده شده یعنی 50 درصد از سقف نقص عضو بیمه دانشجویی بهم می دهد؟ اگه راهنمایی کنید ممنون می شوم؟ 

باسلام تا آنجایی که می‌دانم برای دیه فقط از بیمه شخص ثالث یا بیمه حوادث تا می توانید استفاده کنید و نمی توانید از هر دو استفاده کنیم بهتر است برای دیه از بیمه شخص ثالث خودرو و برای هزینه‌های درمانی که انجام داده اید از بیمه حوادث تان استفاده کنید . اینجوری سود بیشتری برای تان محاسبه می گردد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر