حق بیمه فرد بازنشسته

 سلام وقت بخیر ! در خصوص تنظیم قرارداد با فرد بازنشسته اطلاعات نیاز دارم. ممنون می شوم بفرمایید بجز ۱۰ درصد مالیات به چه نکاتی باید توجه کنم؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که از نظر مالیاتی که تفاوتی با دیگران ندارد. اما از نظر بیمه‌ای اگر بازنشسته شده باشند شما حتما حکم بازنشستگی اش آن را در مرکز داشته باشید و بدانید که به عنوان مشاور می توانید از آنها استفاده کنید. اما به عنوان کارمند تمام وقت قانونا تامین اجتماعی می‌تواند بازنشستگی آنها را قطع و از آنها حق بیمه وصول کند. البته روشی که تامین اجتماعی در این زمینه در پیش گرفته است این است که اگر فرد از کار افتاده کلی شده باشد قطعا از کار افتادگی اش قطع می شود و حق بیمه از شما گرفته می‌شود اما اگر به صورت معمولی بازنشسته شده باشد معمولاً کاری ندارد هرچند قانون می‌تواند داشته باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر