حق بیمه فرد بازنشسته

 سلام وقت بخیر ! در خصوص تنظیم قرارداد با فرد بازنشسته اطلاعات نیاز دارم. ممنون می شوم بفرمایید بجز ۱۰ درصد مالیات به چه نکاتی باید توجه کنم؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که از نظر مالیاتی که تفاوتی با دیگران ندارد. اما از نظر بیمه‌ای اگر بازنشسته شده باشند شما حتما حکم بازنشستگی اش آن را در مرکز داشته باشید و بدانید که به عنوان مشاور می توانید از آنها استفاده کنید. اما به عنوان کارمند تمام وقت قانونا تامین اجتماعی می‌تواند بازنشستگی آنها را قطع و از آنها حق بیمه وصول کند. البته روشی که تامین اجتماعی در این زمینه در پیش گرفته است این است که اگر فرد از کار افتاده کلی شده باشد قطعا از کار افتادگی اش قطع می شود و حق بیمه از شما گرفته می‌شود اما اگر به صورت معمولی بازنشسته شده باشد معمولاً کاری ندارد هرچند قانون می‌تواند داشته باشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر