ادامه بیمه پردازی در بیمه خادمین مساجد

 چند سال بیمه خادمین مساجد داشتم  و درسال ۹۸ بیمه ام قطع و وصل شد مراجعه کردم گفتن تاخیر دربرداخت  و ... . حالا میخواهم بیمه ام را ادامه بدهم ؟ چکار کنم؟

اگر می خواهید بیمه تان به عنوان بیمه خادمین مساجد ادامه داشته باشد باید درخواست دهید و دوباره قرارداد ببندید . البته اول باید سهمیه دستیابی بیمه بگیرید یعنی باید سهمیه آن بیاید چون حق بیمه خادمین مساجد  کمک دولت دارد و سهمیه ای است . باید تاییدیه فنی امور فنی بیمه‌شدگان را بگیرید که ممکن است مدت ها طول بکشد بنابراین ابتدا به شعبه بیمه مراجعه کنید و درخواست ادامه بیمه پردازی تان و پرداخت حق بیمه مجدد بکنید و بعد از اینکه سهمیه شما تایید شد و این مجوز به شما داده شده از طریق سایت تامین اجتماعی حق بیمه تان را ماهیانه یا سه ماهه بار به حساب تامین اجتماعی واریز کنید .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر