ادامه بیمه پردازی در بیمه خادمین مساجد

 چند سال بیمه خادمین مساجد داشتم  و درسال ۹۸ بیمه ام قطع و وصل شد مراجعه کردم گفتن تاخیر دربرداخت  و ... . حالا میخواهم بیمه ام را ادامه بدهم ؟ چکار کنم؟

اگر می خواهید بیمه تان به عنوان بیمه خادمین مساجد ادامه داشته باشد باید درخواست دهید و دوباره قرارداد ببندید . البته اول باید سهمیه دستیابی بیمه بگیرید یعنی باید سهمیه آن بیاید چون حق بیمه خادمین مساجد  کمک دولت دارد و سهمیه ای است . باید تاییدیه فنی امور فنی بیمه‌شدگان را بگیرید که ممکن است مدت ها طول بکشد بنابراین ابتدا به شعبه بیمه مراجعه کنید و درخواست ادامه بیمه پردازی تان و پرداخت حق بیمه مجدد بکنید و بعد از اینکه سهمیه شما تایید شد و این مجوز به شما داده شده از طریق سایت تامین اجتماعی حق بیمه تان را ماهیانه یا سه ماهه بار به حساب تامین اجتماعی واریز کنید .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر