شکایت بابت دیه سال های گذشته

 سلام وقت شما بخیر! همسرم سال ۸۲ هنگام کار با تراکتور و درو کار پدرشون پای چپشون زیر زانو قطع شده و از پای مصنوعی و پروتز پا استفاده می کند. حالا پدرش تمام اموالش را به پسر کوچکش داده به این هیچی نداده است. میخواستم ببینم الان اگر این از پدرش شکایت کنه میتونه دیه و حق و حقوق قطع شدن پایش را از پدرش بگیرد. ممنون ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اگر ایشان مدارک حادثه را داشته باشد می‌تواند شکایت کند. اما مدارک باید به اندازه کافی باشد که کارشناس اداره کار یا کارشناس دادگستری بتوانند کارفرما که پدر ایشان است را مقصر تشخیص دهد و یا درصدی از تقصیر را به به ایشان بدهد.  بنابراین اگر مدارک کافی از حادثه و علل ایجاد آن وجود دارد می‌تواند شکایت کنید چون نزدیک ۱۸ سال از آن تاریخ گذشته است و احتمال اینکه اثبات این موضوع به نفع شما و پدرشان باشد بسیار سخت است . اگر توانستید اثبات کنید می‌توانید دیه پا که معادل ۲۴۰ میلیون تومان است را بگیرید در غیر اینصورت کاری نمی‌توان کرد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر