هزینه ایام استعلاجی بر عهده کیست؟

 سلام ! صبح بخیر!  ببخشید من سه روز هست که تصادف کردم. کارمند هستم . شکستگی متاتارس پنجم پای چپ قسمت base متاتارس پنجم دارم . فعلا گچ گرفتن گفتن ممکنه عمل نیاز داشته باشد و دو ماه استعلاجی نیاز دارد .اگر سرکار نروم حقوق را باید تامین اجتماعی بده یا بیمه ماشین ؟ و اینکه آیا بر اساس حقوق پایه میدن یا با مزایا  ؟چقدر دیه تعلق میگیره ؟اگه بروم سر کار اختلال در روند هزینه خسارت ایجاد میکنه ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اگر بیمه تامین اجتماعی باشید با گرفتن گواهی از پزشک معالج و ارائه شعبه بیمه تامین اجتماعی و تایید شورای پزشکی تامین اجتماعی توسط تامین اجتماعی پرداخت می‌شود . البته حقوق را بر اساس میانگین سه ماه آخر حقوقتان و مزایایی که از آن بیمه کم شده است به شما می دهند. البته بابت بیکار شدند در صورتی که تامین اجتماعی حقوق تان را ندهد می‌تواند به صورت جداگانه مقصر حادثه شکایت کنید و ایشان باید خودش پرداخت کنند و بیمه ماشین هزینه ایام بیکاری شما را نمی‌دهد . بابت هزینه درمان هم می توانید به صورت جداگانه از ایشان شکایت کنید. در مورد دیگه معمولاً دو درصد تعلق می‌گیرد معادل ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر