شکایت از کارفرمای فامیل

 سلام ببخشید!  پسرم برج ۴ سال ۹۸ در کارگاه تزریق پلاستیک شروع به کارکرده تا برج ۸ امسال که دوماه پیش بوده است . برای تصفیه خیلی اذیت کرده و هنوز نصف حقوقم مانده است .سوالم این است: بنده بیمه نبودم ، مرخصی نمی رفتم،  دو شیفت کار میکردم . ۳ تومن می گرفتم چون آشنا بودند روم نمیشد چیزی بگم!  ولی حالا میخوام شکایت کنم .نظرتون در این مورد چیه ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که به نظر من حتماً از ایشان شکایت کنید. شما باید حتما بیمه میشدی و بیمه بسیار برای شما مهم است که معمولاً بابت مرخصی معمولا مبلغی محاسبه می‌کنند ولی بابت دو شیفت کار کردن تان هم حق شیفت به شما تعلق می‌گیرد و هم مزایای ثابت و اگر اضافه کاری هم کرده باشید به شما تعلق می‌گیرد به شرط اینکه مدارک داشته باشید که کار کردید. اگر مدارک مکتوب کارکرد داشته اید باید داشته باشید بابت حق بیمه حتماً به نتیجه می‌رسید اما بابت موارد دیگر بستگی به مدارکی دارد که دارید و به خصوص مدارکی دال بر حضور غیاب بسیار به شما کمک می کند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر