شرایط دریافت مرخصی زایمان تامین اجتماعی

 سلام و احترام ! من در شرکت فعلی از ابتدای سال 1400 مشغول به کارم.   الان 2 ماهه بارداریم و شرکت میگه در سال آینده با من قرارداد نمی بندد.  با توجه به اینکه من مرخصی زایمانم از ماه مرداد شروع میشود چه راه حلی وجود دارد  با توجه به اینکه شرکت نمی خواهد با من در سال جدید قرارداد ببندد.  بتوانم از شرایط مرخصی زایمان استفاده کنم؟ و قرارداد چه قدر وقته باید داشته باشم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما زمانی اقدام به مرخصی زایمان می کنید که نهایتا  سه ماه قبل از تاریخ زایمان قطعی شما می تواند باشد باید حتماً شاغل باشید یعنی اینکه حق بیمه شما از طرف کارفرما پرداخت شود یا این شرکت باید قرارداد شما را سال دیگر تمدید کند یا حتماً و سریعاً از فروردین ماه با شرکت دیگری قرارداد ببندید.  حتی اگر از اردیبهشت یا خرداد به بعد قرارداد ببندید  احتمال دارد که شعبه بیمه حق بیمه شما را رد کند و لیست بیمه شما را قبول نداشته باشد چون احتمال می‌دهد که برای مرخصی زایمان باشد . باید حتما سعی کنید و تلاش کنید که در همین شرکت بمانید و از ایشان درخواست کنید که تا سه ماه قبل از زایمان شما را نگه دارند حتی اگر حق بیمه را خودتان پرداخت کنید و به صورت پاره وقت در محل کار حضور داشته باشید .


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر