آیا پرستاری در بخش خصوصی جزء مشاغل سخت و زیان آور است؟

 سلام،روز جمعه تون بخیر ! من پرستارم و چون تو بخش خصوصی کار میکنم . با بیست سال  درخواست  بازنشستگی دادم و بیمه هم کارام شده و درخواست بازنشستگی را به محل کارم دادم. اما قبل از درخواست بازنشستگی در تاریخ ۱۳ آبان من تو سایت مشاغل سخت رفتم برای سختی کار . فقط توانستم هفت سالی که تو این مرکز کار میکردم را ثبت کنم که هنوز هم مینویسه در دست بررسی بدوی ! برای ۱۳ سال قبل باید چکار کنم؟ چون از طریق سایت نمیشه اقدام کرد.باید حضوری بروم؟ 

معمولاً پرستارها برای هر دوره زمانی در صورتی که اثبات شود به شغل پرستاری مشغول بودند که کارشان تایید می‌شود . صرفاً باید حکم و نامه مرکز مربوطه و مدارکی که نشان دهد به شغل پرستاری مشغول به کار بودند ارائه دهید. در مورد شما باید بگویم که معمولاً تا دو ماه یا سه ماه بعد رای صادر  می شود و اینکه برای شما زده اند در دست بررسی ممکن است پرونده‌ها زیاد باشد.  در مجموع اینجا ایران است و شما باید برای پیگیری کارتان حضوری به اداره کار مربوط مراجعه کنید و اگر شما را به سایت اینترنتی حواله دادند پیگیری کنید تا ببینید پرونده در چه مرحله ای است . پرونده های گذشته را ممکن است  صورت غیر الکترونیکی بررسی کنند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر