آیا به علت بیماری پسوریازیس در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی ازکارافتادگی می دهند؟

 سلام وقت بخیر! بنده خانمی ۳۴ ساله هستم با بیمه بیکاری ۷ سال سابقه ی بیمه دارم. حدود ۳ سال پیش به علت اضطرابی و استرسی که محل کارم داشتم (فوق لیسانس هستم و کارشناس فروش بودم) دچار بیماری پوستی پسوریازیس شدم که قسمتی از بدنم رو درگیر کرد . با مراجعه به پزشک پوست ایشان اعلام کردند بهتراست کار نکنی و در محیط پر استرس نباشی چون بیماریم روز به روز تشدید می شد. به همین خاطر اجبار به مدت یک سال ونیم از بیمه بیکاری استفاده نمودم.  آذر ۱۴۰۰ آخرین ماه بیمه بیکاریم بود الان که درمنزل هستم شدت بیماریم کمی بهتر شده ولی بازم درگیر هستم.  سوالم اینه میتونم از کارافتادگی استفاده کنم؟ اگر بله چه اقداماتی باید انجام بدم؟.باتشکر؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بابت بیماری پسوریازیس در صورتی که به دیگر قسمت های بدنتان عوارض داده باشد مثلا به چشمتان عوارض داده  باشد می توان ازکار افتادگی کلی گرفت در غیر اینصورت معمولاً از کار افتاده نمی شوید. برای اینکه درخواست از کار افتادگی دهید باید از طریق سایت تامین اجتماعی مدارک پزشکی و اطلاعات مربوطه را وارد کنید و منتظر باشید تا از طریق شعبه و کمیسیون پزشکی استان تهران برای پیامک می آید .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر