جریمه بیمه برای تاخیر در ثبت ترک کار توسط کارفرما

سلام وقتتون بخیر ! مشورت میخواستم ازتون ؟ بنده جایی کار میکردم حدود یک ماه و خورده ای .قرارداد داشتم باهاشون سه سال ولی داخل قرار داد این ذکر نشده بود و ۶ماهه بود. بنده بصورت شفاهی اعلام ترک کار کردم و با کارفرمایم به مشکل خوردم . ایشان حق و حقوق اون دوماهم را به من ندادند و حالا که حدود ۴ماه گذشته از این موضوع  و من می خواستم بیمه ام را انتقال بدهم رو بیمه پدرم بمن میگویند ایشان ترک کار نزده برای شما و تا نامه کتبی ندهند شما نمی توانید بیمه تان را انتقال بدهید. میخواستم ازتون مشورت بگیرم که باید چطور بیمه ام را انتقال بدهم بدون اینکه بخواهم با کارفرمایم ارتباطی برقرار کنم ؟ 

بهتر است به کارفرمای تان به صورت غیرمستقیم پیام بدهید که ترک کارتان را بزند وگرنه جریمه می‌شود بابت تمام ماه‌هایی که ترک کار شما را نزده است . البته این اتفاق به احتمال زیاد می افتد و حتی اگر ماه های پیش از ایشان جدا شده باشید و ترک کارشما جدیدا زده شود و به همان تاریخ هم باشد باز هم احتمالاً شعبه بیمه ایشان را جریمه می‌کند ولی این موضوع را به ایشان بگویید تا سریعتر ترک کار شما را بزند.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر