جریمه بیمه برای تاخیر در ثبت ترک کار توسط کارفرما

سلام وقتتون بخیر ! مشورت میخواستم ازتون ؟ بنده جایی کار میکردم حدود یک ماه و خورده ای .قرارداد داشتم باهاشون سه سال ولی داخل قرار داد این ذکر نشده بود و ۶ماهه بود. بنده بصورت شفاهی اعلام ترک کار کردم و با کارفرمایم به مشکل خوردم . ایشان حق و حقوق اون دوماهم را به من ندادند و حالا که حدود ۴ماه گذشته از این موضوع  و من می خواستم بیمه ام را انتقال بدهم رو بیمه پدرم بمن میگویند ایشان ترک کار نزده برای شما و تا نامه کتبی ندهند شما نمی توانید بیمه تان را انتقال بدهید. میخواستم ازتون مشورت بگیرم که باید چطور بیمه ام را انتقال بدهم بدون اینکه بخواهم با کارفرمایم ارتباطی برقرار کنم ؟ 

بهتر است به کارفرمای تان به صورت غیرمستقیم پیام بدهید که ترک کارتان را بزند وگرنه جریمه می‌شود بابت تمام ماه‌هایی که ترک کار شما را نزده است . البته این اتفاق به احتمال زیاد می افتد و حتی اگر ماه های پیش از ایشان جدا شده باشید و ترک کارشما جدیدا زده شود و به همان تاریخ هم باشد باز هم احتمالاً شعبه بیمه ایشان را جریمه می‌کند ولی این موضوع را به ایشان بگویید تا سریعتر ترک کار شما را بزند.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر