اصلاح لیست بیمه تامین اجتماعی

 با سلام !عنوان شغلی اینجانب در لیست ارسالی به بیمه تامین اجتماعی طی سالهای 80 الی 89  کارمند ذکر گردیده که جهت استفاده از مزایای مشاغل سخت و زیان آور مورد قبول تامین اجتماعی نمی باشد و از طریق اداره کار اقدام کرده ام که اداره کار کارفرما را مکلف به اصلاح عنوان شغلی نموده که با توجه به گذشت چندین سال از موضوع انجام این امر برای کارفرما ممکن نیست و تامین اجتماعی نیز تغییر لیست بیمه را قبول نمی کند.  حال برای اصلاح عنوان شغلی از چه طریقی میتوانم اقدام نمایم ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که طبق قانون اگر اداره کار رای در این زمینه به نفع شما صادر کند تأمین اجتماعی باید لیست عنوان شغلی را صورت اصلاح شده از کارفرما بخواهد و حق بیمه جدید را متناسب با عنوان شغلی جدید از ایشان بگیرد . ولی واقعیت این است که تامین اجتماعی اصلاً اهمیتی به رای اداره کار نمی‌دهد و تنها راهی که در این زمینه برای شما مقدور است این است که به دیوان عدالت اداری شکایت کنید تا بتوانید حین زمینه رای مثبت بگیرید . فرایند شکایت به دیوان عدالت اداری بین ۶ ماه تا یک  سال طول می‌کشد و اگر شعبه تامین اجتماعی برای مذکور اعتراض هم بزنند ممکن است تا دو سال هم طول بکشد .بنابراین تنها راه دیوان عدالت اداری است هر راه دیگری که توسط افراد به شما پیشنهاد کردن اشتباه است و کاربردی ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر