آیا رفتن به کمپ ترک اعتیاد اجباری است؟

 سلام من از شما می خواهم بابت اینکه داداشم منو مدام میبره به کمپ ترک اعتیاد و مدت های 6 ماه اجباری منو نگه میدارن به من کمک کنید.
من الان از کلینیک ترک اعتیاد شربت متادون میگیرم و مصرف میکنم و دیگه هیچ نوع ماده مخدری مصرف نمی کنم . اما باز هم به خاطر همین شربت میخواهد منو ببره کمپ
. من از همسرم جدا شدم . الان هم با  دو تا فرزند پسر به سن های 7 و 8 ساله و هر دو هم پسر هستند در خانه مادرم با مادرم زندگی میکنم یعنی مواقعی که من سرکار هستم مادرم مراقب بچه هام هست . این هم بگم بابای من 11 سال است فوت کرده والان هم فقط من و بچه هام با مادرم زندگی میکنیم . این هم بخاطر اینکه خانه خودم را فروختم تا مهریه همسر سابقم را بدم. 
من یک خواهر بزرگتر از خودم و دو برادر بزرگتر از خودم دارم یعنی من فرزند آخر خانواده ام . الان هم 33 سال دارم . مادرم هم 67 سالشه . برادر بزرگی هست که این کار ها را میکنه؟! آیا هیچ راهی وجود داره که من از شر این موضوع خلاص بشوم . بخدا هرچی پول بگی میدم بهتون فقط من خیالم راحت باشه. منتظر جواب هستم شب خوش؟

رفتن به کمپ ترک اعتیاد اجباری نیست مگر اینکه نیروی انتظامی اجبارتان کند. شما می توانید از طریق کلانتری شکایت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر