آیا رفتن به کمپ ترک اعتیاد اجباری است؟

 سلام من از شما می خواهم بابت اینکه داداشم منو مدام میبره به کمپ ترک اعتیاد و مدت های 6 ماه اجباری منو نگه میدارن به من کمک کنید.
من الان از کلینیک ترک اعتیاد شربت متادون میگیرم و مصرف میکنم و دیگه هیچ نوع ماده مخدری مصرف نمی کنم . اما باز هم به خاطر همین شربت میخواهد منو ببره کمپ
. من از همسرم جدا شدم . الان هم با  دو تا فرزند پسر به سن های 7 و 8 ساله و هر دو هم پسر هستند در خانه مادرم با مادرم زندگی میکنم یعنی مواقعی که من سرکار هستم مادرم مراقب بچه هام هست . این هم بگم بابای من 11 سال است فوت کرده والان هم فقط من و بچه هام با مادرم زندگی میکنیم . این هم بخاطر اینکه خانه خودم را فروختم تا مهریه همسر سابقم را بدم. 
من یک خواهر بزرگتر از خودم و دو برادر بزرگتر از خودم دارم یعنی من فرزند آخر خانواده ام . الان هم 33 سال دارم . مادرم هم 67 سالشه . برادر بزرگی هست که این کار ها را میکنه؟! آیا هیچ راهی وجود داره که من از شر این موضوع خلاص بشوم . بخدا هرچی پول بگی میدم بهتون فقط من خیالم راحت باشه. منتظر جواب هستم شب خوش؟

رفتن به کمپ ترک اعتیاد اجباری نیست مگر اینکه نیروی انتظامی اجبارتان کند. شما می توانید از طریق کلانتری شکایت کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر