شکایت افت قیمت سانتافه

 سلام وقت بخیر ! من یک خودرو سانتافه ۲۰۱۵ دارم . چهارشنبه هفته پیش با یک سانتافه تصادف کردم که مقصر اون بود. از پشت زده متاسفانه ما بیمه بدنه نداریم و بیمه ثالث ۱۰ میلیون داده  که هزینه خودرو ۴۰ میلیون است.  آیا میتوانیم از طریق شکایت برای افت قیمت خودرو ضرر وارده را جبرا ن کنیم لطفا راهنمایی کنید ممنونم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اولاً باید گفت که بیمه چقدر خسارت تعیین کرده است؟  اگر ۱۰ میلیون تومان تعیین کرده که شکایت بابت باقیمانده خسارت نمی توانید بکنید اما اگر بیشتر خسارت تعیین کرده و بیمه نامه ایشان بیشتر از این مبلغ نمی‌دهد شما می توانید هم بابت افت قیمت و هم بابت خسارت باقیمانده علیه شان شکایت کنید .اما اگر همان ۱۰ میلیون را بیمه تعیین کرده و بیمه نامه ایشان بیشتر ۱۰ میلیون هم می‌توانستند بدهد فقط بابت افت قیمت شکایت کنید  و به احتمال بسیار زیاد به نتیجه می‌رسید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر