اثبات خودزنی برای قاضی چگونه است؟

 ببخشید فقط یک سوال دیگر؟! من با ایشان در تاریخ سیزدهم آبان ماه درگیر شده ام ( طبق تاریخ شکایت به کلانتری)  ولی ایشان در تاریخ هفدهم به پزشکی قانونی مراجعه کرده و دکتر مربوطه نوشته که ضربه وارده در تاریخ شانزدهم به ایشان وارد شده است.  ایا من میتوانم ادعای خودزنی بکنم . واقعیت ماجرا هم اینه که من ایشان را نزدم درگیری لفظی داشتم .    خواهشا  من رو راهنمایی کنید   با تشکر. خیلی  ممنون از این  پیجتون ؟ 

قاضی شما را برای تعیین مجازات و دیه خواهد خواست . در آن روز حتما این موضوع را بگویید. مدارکی را نشان دهید که در آن روز در جای دیگری بوده اید . البته قاضی صحبت های طرف مقابل را هم می شوند . خودزنی را معمولا پزشکی قانونی تشخیص می دهد و به این سادگی نیست که نفهمد . در مجموع نظر قاضی مهم است که براساس صحبت های شما ، طرف مقابل و پزشکی قانونی تصمیم بگیرد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر