اثبات خودزنی برای قاضی چگونه است؟

 ببخشید فقط یک سوال دیگر؟! من با ایشان در تاریخ سیزدهم آبان ماه درگیر شده ام ( طبق تاریخ شکایت به کلانتری)  ولی ایشان در تاریخ هفدهم به پزشکی قانونی مراجعه کرده و دکتر مربوطه نوشته که ضربه وارده در تاریخ شانزدهم به ایشان وارد شده است.  ایا من میتوانم ادعای خودزنی بکنم . واقعیت ماجرا هم اینه که من ایشان را نزدم درگیری لفظی داشتم .    خواهشا  من رو راهنمایی کنید   با تشکر. خیلی  ممنون از این  پیجتون ؟ 

قاضی شما را برای تعیین مجازات و دیه خواهد خواست . در آن روز حتما این موضوع را بگویید. مدارکی را نشان دهید که در آن روز در جای دیگری بوده اید . البته قاضی صحبت های طرف مقابل را هم می شوند . خودزنی را معمولا پزشکی قانونی تشخیص می دهد و به این سادگی نیست که نفهمد . در مجموع نظر قاضی مهم است که براساس صحبت های شما ، طرف مقابل و پزشکی قانونی تصمیم بگیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر