شکایت برای دریافت دیه از راننده متواری

 سلام دوست گرامی ! برادر من حدود پنج ماه قبل در یک حادثه تصادف که برادرم با موتور بود یک راننده از پشت بهش میزنه و در میره و برادرم به شدت مجروح میشه که از همان لحظه تصادف به کما میره و پنج روز تو کما می ماند و بعد از هوشیاریش الان کم حافظه شده است. امروز کاری میکنه فردا یادش نمیاد و حس بویاییش را هم کلا از دست داده و یک طرف بدنش کلا بی حس شده و حتی ادرارش را نمی تواند کنترل کند و خودش و شلوارش را خراب میکند و مشکلاتی دیگه 
بعد از تصادف به پلیس راه زنگ نمی زنند که بیاید کروکی بکشد 
اما شاهدان ماجرا هستند که تصادف را دیدند و راننده فرار کرده است. آیا ما الان چطور می توانیم به قانون مراجعه کنیم . راه چاره دارد که به نتیجه برسد یا نه؟
 و آیا شما این پرونده را قبول میکند با شما پیگیر پروند شکایت مان باشیم 
و چند درصد امکان نتیجه مثبت قرار دارد. 
ممنون میشم از راهنماییتون سپاس
منتظر جوابم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله راه دارد. امیدوارم دوربین‌ها چیزی ثبت کرده باشد.  شاهد هم به شما کمک می کند ولی اینکه به پلیس نگفتید بیاید کروکی بکشد بسیار نکته منفی است. این پرونده در طولانی مدت به نتیجه می رسد و پیگیری زیاد می‌خواهد .باید از طریق دادسرای محل زندگیتان شکایت کنید و به پزشکی قانونی ببرید و بابت حادثه نیز کارشناس دادگستری در این زمینه نظر می‌دهد اگر در شهر تهران باشید بنده می‌توان کارتان را پیگیری کنم ولی خودتان هم باید باشید و پیگیری بفرمایید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر