درخواست ازکارافتادگی به علت بیمه کشاورزی

 سلام!برادرم بیماری مغز و اعصاب دارد و چند سال بیمه کشاورزی در زمین کارگاه مادرم پرداخت کرده است. آیا برای بیمه از کارافتادگی می تواند اقدام کند و این که چکار باید بکند و چقدر بهش بیمه پرداخت میکنه به تعداد سالهایی که بیمه پرداخت کرده ی؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که ایشان باید از پزشک خود گواهی از کار افتادگی بگیرد و به شعبه بیمه بدهد و شعبه بیمه تشخیص موضوع را به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی ارجاع می‌دهد در صورتی که در کمیسیون پزشکی از کار افتاده کلی شود بستگی به چگونگی بیمه پردازی یا حداقل حقوق را می‌گیرد و یا اینکه متناسب با سالهایی که بیمه پرداخت کرده است مستمری می‌گیرند البته حتماً بیماری مغز و اعصاب پیشرفته باید داشته باشد که نتواند کار کند تا بتواند از کار افتادگی بگیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر